Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bernard Berisha bëhet baba për herë të dytë, djalin e pagëzon me emrin Ezan

Futbollisti shqiptar, Bernard Berisha, është bërë baba për herën e dytë.

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër të një djali.

Këtë e ka bërë të ditur, bashkëshortja e tij, përmes disa fotografive të cilat i publikoi në ‘Instagram’.

Ata kanë vendosur ta pagëzojnë me një emër të veçantë, Ezan.

“Mirë se na erdhe në jetë Ezan Berisha, 12.07.2022. Mami, babai dhe Diari të duam shumë”, ka shkruar ajo në ‘Instagram’.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.