Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bianca Junzell sjell surprizën e fundvitit

Këngëtarja e njohur kosovare që jeton në Suedi, Bianca Junzell do të sjellë një mega projekt për këtë fundvit si befasi për fansat e saj.

Kënga ka të bëj me fabulën e dashurisë, e ka titulluar “Një million herë”.

Projekti është finalizuar edhe me videoklip dhe do të publikohet ditën e Premte.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.