Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bie aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit ku jetonte, ndërron jetë i moshuari në Tiranë

Një i moshuar ka ndërruar jetë pasi ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit ku jetonte.

I moshuari me iniciale A.D 68-vjeç, jetonte në rrugën ‘Niko Avrami’ dhe ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:10.

”Më datë 02.01.2023, rreth orës 17:10, në rrugën “Niko Avrami”, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit ku banonte shtetasi A. D., 68 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.”, njofton policia.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss