Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bien reshjet e para të borës në Kosovë – zbardhen Brodi, Brezovica e Prevalla

Moti i ftohtë dhe me reshje të shitur që mbizotëroj në vendin tonë gjatë ditëve të kaluara, ka bërë që në disa vende të bien edhe reshjet e para të borës.

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë të shtunës shtresat e para të borës ranë në Brod dhe Brezovicë.

E mëngjesin e sotëm bora ka zbardhur edhe Prevallën. Fotografi të shumta janë shpërndarë në rrejtet sociale ku shihet se ky vend ka marrë pamjen e bardhë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.