Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Blero thyen heshtjen më në fund lidhur me ndarjen me Afronën

Blero dhe Afrona ka kohë prej kur po komentohen lidhur me ndarjen e tyre.

Së pari u fshinë fotot e përbashkëta në profilet e tyre e më pas nuk ndjeknin më njëri-tjetrin.

Pavarësisht kësaj asnjëri prej tyre nuk ka pranuar publikisht asgjë akoma.

Blero ka qenë pjesë e një eventi si i ftuar dhe është marrë në intervistë nga “Prive”, ku sigurisht është pyetur rreth Afronës.

Ai është vënë dukshëm në siklet dhe nuk ka preferuar të flasë për këtë temë.

“Nuk po merrem me këtë punë sepse Instagramin nuk e menaxhoj unë, e menaxhon kompania. Afronës nuk besoj se ia menaxhon kompania. Për Afronën pyeteni vetë. Nuk kam koment”, u shpreh këngëtari.

Kjo është martesa e dytë e dështuar e këngëtarit pas asaj me aktoren, Teuta Krasniqi.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.