Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Blerta Deliu-Kodra apo Doarsa Kica-Xhelili? Kjo është politikania më seksi sipas Duda Baljes

Sot u transmetua episodi i radhës i emisionit “Mirage”.

Materiale të ndryshme dhe të ftuar vip ishin pjesë e këtij edicioni.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, e ftuar ishte edhe deputetja Duda Balje, e cila u “detyrua” të bënte zgjedhjen e saj për fytyra të ndryshme publike.

Blerta Deliu apo Doarsa Kica cila është politikania më seksi sipas Dudes?

Ndiqeni materialin për ta kuptuar:

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.