Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bllokohen pesë turistë të huaj në zonën e Karaburunit, ekipet e shpëtimit bënë të mundur gjetjen e tyre

Bllokohen pesë turistë të huaj në zonën e Karaburunit.

Ata kanë lëshuar sinjalin SOS, ndërsa policia dhe forcat zjarrfikëse janë nisur në kërkim të turistëve.

Menjëherë policia dhe zjarrfikësit u nisën drejt zonës dhe kanë bërë të mundur gjetjen e turistëve, 2 gra dhe 3 burra.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss