Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

BMW i7 2023 duket ‘i madh dhe i rëndë’ derisa shihet duke u testuar në Nurburgring

BMW i7 i parë ndonjëherë është tani në linjat e prodhimit së bashku me Serinë e re 7 në fabrikën e kompanisë në Dingolfing, Gjermani.

Sipas mediave të huaja, dërgesat e para të klientëve janë planifikuar për këtë vjeshtë dhe duket se prodhuesi i automjeteve është ende duke bërë rregullimet përfundimtare të dyshes luksoze.

Dhe prototipe të pakumufluara u kapën së fundmi duke lëvizur në Nurburgring, duke sugjeruar se ndoshta po bëhen disa ndryshime përfundimtare.

Atje janë vënë re të paktën dy automjete të ndryshme testimi G70 su.

pozohet që njëra prej këtyre makinave fuqizohet nga energjia elektrike.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.