Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bokseri shqiptar bëhet dhëndër

Bokseri shqiptar Arlind Sulejmani krahas suksesit që ka në fushën e këtij sporti të rëndë gjithnjë gjenë kohë që të surprizojë mbështetësit e tij.

Këtë herë ai vjen me një fotosesion ku është veshur si dhëndër, ndonëse nuk bëhet fjalë për ndonjë ceremoni martesore të tij.

Megjithatë ai ka realizuar një fotosesion me këtë lloj veshje duke ndryshuar paksa stilin ng arena e boksit dhe duke sjellë befasi edhe për mbështetësit e tij.

https://www.facebook.com/TEAMSULEJMANI/photos/pcb.5118838418165539/5118838324832215/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.