Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bora largohet nga Përputhen?

Borën duket se nuk do e shohim më në Përputhen.

Burime për Kryefjala tregojnë se moderatorja do të largohet nga prezantimi i emisionit të dashurisë, prandaj edhe u shfaq e emocionuar në xhirimet e puntatës së fundit.

Thuhet se nga shtatori Borën do e shohim në drejtimin e “Dancing with the stars” në Top channel, ku Ilir Shaqiri do jetë anëtar jurie.

Ndërsa Përputhen do vazhdojë transmetimin, por me një prezantuese të re dhe studio të re. Sigurisht dhe konkurrentë të rinj nga shtatori.

Kujtojmë se Bora ishte moderatore e këtij spektakli për dy sezone.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.