Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Brad Pitt fillon një romancë të re?

Brad Pitt duket ka filluar një romancë të re.

Aktori 58-vjeçar i “Bullet Train” është takuar me një grua të re, por nuk është në një lidhje ‘serioze’, tha një burim për People.

“Ai është në lidhje, por nuk është në një lidhje serioze”, tha një burim për ikonën e Hollywoodit, i cili më parë ishte martuar me yllin e “Friends”, Jennifer Aniston dhe i fejuar me Gwyneth Paltrow.

Ndërsa kjo lidhje e re vjen gjashtë vjet pasi ai u nda nga Jolie, e tre vjet pasi aktori fitues i Oscar u shpall ligjërisht beqar mes një beteje të ashpër për kujdestarinë për pesë nga gjashtë fëmijët e tyre.

Pitt dhe Joli kanë së bashku gjashtë fëmijë, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, dhe binjakët 14-vjeçarë Vivienne dhe Knox .

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.