Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Brenda i ‘kërkon’ martesë Artit

Bashkëpunimi i suksesshëm i tyre, duket se është shkaktar që Brenda Asnicar dhe Art Rushiti të bëjnë diçka tjetër bashkë.

E, si në shaka, ka qenë aktorja dhe këngëtarja argjentinase që i tha Artit ‘vendose unazën’, duke e lënë të nënkuptohet sikur po i ‘kërkon’ martesë.

Dyshja që u takuan në Itali, kanë mbajtur edhe një koncert bashkë, ku i gjithë vendi këndonte shqip, bashkë me Artin.

Ja video nga prapaskenat e koncertit: 

https://www.instagram.com/artrushiti/?utm_source=ig_embed&ig_rid=cedca98b-6ae1-42c2-9a5f-e6361dc87d62

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss