Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Britania po i përgatitë ‘shiptarët’ për luftë?

Shumë nga gazetat beogradase që kontrollohen nga presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, kanë dalë sot me tituj bombastikë në ballinat e tyre, duke e akuzuar Britaninë e Madhe se po e armatos Kosovën dhe po e bën gati për luftë.

Kjo derisa shqiptarëve të Kosovës u referohen me epitetin ofendues “shiptari”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.