Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Camila Cabello zbulon se pëlqimi ndaj Harry Styles e nxiti atë të bënte audicione për “The X Factor”

Ka kaluar një dekadë që kur ajo hyri në audicion për “X Factor” dhe ishte pjesë e grupit të vajzave “Fifth Harmony”.

Dhe tani një sensacion solo, Camila Cabello ka rrëfyer për herë të parë qëllimin e saj të vërtetë pas audicionit në konkursin e këngës.

25-vjeçarja ishte ylli i fundit që ishe ftuar në ulësen e pasagjerit në “Carpool Karaoke” të James Corden dhe ajo i tha prezantuesit të “Late Late Show” se dashuria me Harry Styles e nxiti të aplikonte për shfaqjen që nisi karrierën e saj të lulëzuar.

Duke pranuar se ishte një fanse e madhe e “One Direction” – grupi i djemve me të cilin Harry fitoi famë në “X Factor” në 2010, shkruan DailyMail.

“Kjo është vërtet e turpshme dhe mund ta them vetëm këtë sepse është si 10 vjet më parë… por fjalë për fjalë thosha: “Unë jam në audicion për X Factor sepse do të martohem me Harry Styles!” Unë vërtet e besoja këtë në atë kohë”, tha Camila.

“Nuk e mendoja se do të martoheshim, por thashë: “Unë do të bëj një audicion për X Factor, do të takohemi dhe do të bëhem këngëtare dhe ndoshta do të biem në dashuri. Kjo është hera e parë që kam rrëfyer qëllimin e vërtetë pas meje në audicion për X Factor!”, shtoi tutje ajo.

Camila kaloi në audicion për shfaqjen si një konkurrente e vetme në vitin 2012, në të njëjtën mënyrë që Harry bëri dy vjet më parë.

Pasi u eliminua, ajo u thirr përsëri së bashku me Ally Brooke, Normani, Lauren Jauregui dhe Dinah Jane, të cilat formuan “Fifth Harmony”.

Grupi i vajzave, nën mentorimin e Simon Cowell, u rendit i treti dhe u quajt ‘grupi më i madh i vajzave të viteve 2010’ nga Billboard.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.