Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBota

Bota

spot_imgspot_img

Analiza

Hekurudha Nish – Shkup, a e bënë “Serbinë e Madhe”?

Shkup, 24 nëntor – Ndërtimit të korridorit 8 dhe 10D jo të gjithë iu gëzuan, filluan ndaras, nga pak e nga një, e më...

Must Read