Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Çitaku: Qeverisje pa plan, pa vizion dhe pa njerëz

Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku përmes një postimi në facebook ka kritikuar Qeverinë.

Ajo tha se afro tre muaj Kosova është pa Ministër të Shëndetësisë.

“Qe afro tre muaj Kosova nuk ka Ministër të Shëndetësisë. Kush mbanë përgjegjësi për këtë?

Opozita? Mediat? ”armiqtë e pushtetit”?” tha Çitaku.

Në fund ajo shtoi se kje qeverisje është pa plan, pa vizion dhe pa njerëz.

“Qeverisje pa plan, pa vizion, pa njerëz” shtoi tutje Çitaku.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss