Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Çitaku: Sovraniteti i rëndësishëm, por edhe aleancat

Ish-ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka reaguar pasi Kosova dhe Serbia nuk kanë arritur marrëveshje për targat në Bruksel.

“Sovraniteti është i rëndësishëm, por edhe aleancat”, ka shkruar Çitaku në Twitter.

Po ashtu ajo ka pyetur, “si kaluam nga diskutimi për normalizimin dhe njohjen reciproke, në grindjet e vogla për targat?”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.