Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Çmimet e derivateve për sot në Kosovë

Ministria e Industrisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimet e naftës.

Sipas njoftimit të fundit nga ata, çmimi i produktit Dizel është 1.68 cent, Benzina është 1.35 cent dhe produkti Gas 0.76 cent.

Kujtojmë se, këto çmime vlejnë në 24 orët e ardhshme.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.