Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“Copy-Paste”, Elita Rudi dhe Valdrin Sahiti kopjojnë kokë e këmbë Kim Kardashian

Prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi, vazhdon të marrë vëmendje me postimet që herë pas here bën në rrjete sociale.

E tillë është shfaqur në një të fundit, ndërkohë që është shfaqur me një dukje më ndryshe e mjaft elegante.

Ajo shfaqet me një fustan të gjatë shkëlqyes ngjyrë argjendi, e cila siç shihet është inspiruar nga themeluesja e “Skims”, Kim Kardashian.

Fustani i Kardashian ka qenë i markës ‘Versace’, gjersa për dukjen e Rudit u përkujdes kreatori Valdrin Sahiti.

Në fotografitë që ka shpërndarë në rrjete sociale, bukuroshja nga Gjakova është cilësuar si ‘Kim Kardashian shqiptare’.

Krahas kësaj, nëna e dy fëmijëve besohet se shumë shpejt do të rikthehet në ekran.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.