Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dafina Zeqiri i bën dhuratë luksoze Dj Geek-ut për ditëlindje

Ditën e djeshme, Dj Geek, ka festuar ditëlindjen.

Teksa Dj i njohur ka festuar ditëlindjen, nuk ka munguar edhe urimi special i të dashurës së tij, Dafina Zeqirit.

Por mesa duket festimet e ditëlindjes nuk kanë mbaruar vetëm me urim.

Dafina ka vendosur ti bëjë dhuratën e çmuar partnerit të saj dhe këtë detaj e ndau me të gjithë rrjetin.

Bëhet fjalë për një varëse floriri e cila duke u nisur nga pamja është e sigurt që ka kushtuar shumë.

Ata kanë publikuar momentin teksa Dafina i vendoste në qafë varsen.

“Të dua o shpirt”, ka shkruar Dj Geek bashkangjitur me videon.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss