Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dafina Zeqiri tregon se po vuan nga bronkiti

Këngëtarja shumë e dëgjuar, Dafina Zeqiri, këtë verë ishte tejet e angazhuar, e gjithashtu shumë e suksesshme.

Këtë ajo e dëshmoi duke publikuar shumë këngë vetëm gjatë verës, e kështu duke korrur sukses të madh.

Bukuroshja me zë të veçantë, mbrëmë, (e hënë), publikoi një fotografi të pazakontë në InstaStory.

Ajo shihet duke u mjekuar me një inhalator për thithje ilaçi, duke shkruar “Kthehemi në realitet” si përshkrim të fotografisë.

Foto: Dafina Zeqiri/InstaStory

Artistja mbrëmë mori çmimin “Artistja e vitit” nga Radio Dukagjini, ku falënderoi të gjithë për mbështetjen që i kanë treguar.

Foto: Dafina Zeqiri/InstaStory

Dafina pati angazhim të madh këtë sezonë gjithashtu edhe me koncerte e shumë mbrëmje muzikore, pasi solli shumë hite.

Foto: Dafina Zeqiri/InstaStory

Projekti i fundit i saj është bashkëpunimi me Brunon dhe Klajdi Harunin, i titulluar “Xhane Xhane” i cili tashmë ka më shumë se një milionë klikime në vetëm tre ditë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss