Wednesday, February 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Daily Record: Arsenali i gatshëm ta afrojë Felixin në formë huazimi

E ardhmja e Joao Felix po duket gjithnjë e më larg Atletico Madridit.
Situata e krijuar në mes të tij dhe stafit ka bërë që portugezi ta mendojë një destinacion të ri për të ardhmen e tij, transmeton lajmi.net.

Sipas asaj që raporton Daily Star, sulmuesi me shumë gjasë do të përfundojë në Premier League.

Arsenali është njëra ndër skuadrat më të interesuara për të, mirëpo londinezët aktualisht gati e kanë vetëm opsionin e huazimit.

Arsyeja se pse “Topçinjtë” janë vënë në kërkim të një sulmuesi është lëndimi i Gabriel Jesusit i cili pritet të mungojë disa muaj.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss