Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Debati për një lojë me zare: Qëllohet për vdekje reperi 28-vjeçar

Reperi i famshëm Takeoff ka vdekur tragjikisht në moshën 28-vjeçare, pasi u pëfshi në një mosmarrveshje në një lojë me zare.

28-vjeçari, emri i së cilit është Kirshnik Khari Ball, u qëllua në Texas dhe kudo nëpër rrjetet sociale po qarkullojnë foto dhe video nga ngjarja.

Takeoff ishte pjesëtar i grupit Migos dhe në vendngjarje ishte së bashku me mikun e tij, Quavo, i cili për fat të mirë, nuk u sulmua.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.