Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Deputetët e VMRO nënshkruhen për mëditjet dhe shpenzimet rrugore por nuk punojnë

Shkup, 25 Korrik – Deputetët e VMRO-së gjithmonë vijnë në Kuvend, nënshkruajnë për evidencë, por nuk punojnë, akuzoi sot deputeti i LSDM-së, Martin Kostovski.

Ai ka postuar një video në profilin e tij në Facebook nga karriget bosh ku supozohet të ulen deputetët e opozitës.

Deputetët e VMRO-së gjithmonë vijnë në Kuvend, nënshkruajnë për evidencë, por nuk punojnë, akuzoi sot deputeti i LSDM-së, Martin Kostovski.

Ai ka postuar një video në profilin e tij në Facebook nga karriget bosh ku supozohet të ulen deputetët e opozitës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.