Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Deputetët kërkojnë një orë pushim në seancën për shkarkimin e Mexhitit dhe Aliut

Shkup, 9 shkurt – Dy orë pasi rifilloi senaca plenare për shkarkimin e ministrave Mexhiti dhe Aliu, pas shumë polimikave, akuza e ndër akuza mes deputetëve, deputeti i ASh-së, Snopçe në emër të grupit parlamentar të kësaj partie kërkoi një orë pushim.

Seanca do të vazhdojë pas një ore.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss