Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Deputetja Adriana Matoshi na prezanton me familjen e gjerë

Aktorja dhe deputetja kosovare, Adriana Matoshi, komentohet shumë në media.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, prandaj edhe komentohet shumë.

Aktorja shpesh publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo ka postuar një storje ku na ka prezantuar me familjen e saj të gjerë.

Ata shihen duke drekuar së bashku.

”Koha e familjes”, ishte mbishkrimi i videos.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.