Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Deri në fund të javës mot i ndryshueshëm me reshje të përkohshme të shiut dhe borës në viset malore

Shkup, 9 nëntor  – Nga nesër nën ndikimin e valës së lagësht, moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në viset më të larta ato do të kalojnë në borë.

Në disa vende do të ketë reshje të dendura, ndërsa të shtunën do të ketë mot jostabil me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima. Nesër dhe të shtunën do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi jugor dhe jugperëndimor. Në fillim të javës së ardhshme do të ketë stabilizim të motit, njofton DPHM.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss