Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dhunë psikologjike ndaj të atit dhe bashkëjetueses së tij, nën hetim një 27-vjeçar në Shkodër

Një 27-vjeçar është vënë nën hetim për dhunë psikologjike në familje.

Bëhet fjalë për shtetasin E.T banues në fshatin Boriç i Madh në Shkodër, ku sipas denoncimit që i është bërë, dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj babit të tij dhe bashkëjetueses së këtij të fundit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss