Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dhunohet kryebashkiaku socialist/ Denoncon në polici: Një i ri më goditi me grusht në fytyrë

Dhunohet kryebashkiaku i Divjakës, Fredi Kokoneshi. Sipas News24, ka qenë vetë kryebashkiaku socialist i cili ka denoncuar dhunën në polici.

Dy ditë më parë, ai ka treguar në polici se një person e ka goditur me grusht në fytyrë, ndërsa është fyer edhe nga një 33-vjeçar me iniciale D.S.

Po ashtu mësohet se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Divjakës dhe ka ndoshur për shkak të detyrës që ushtron. Ndërkohë, policia nisi hetimet për rastin në fjalë.

Deri më tani nuk dihen arsyet se pse ka ndodhur ngjarja në fjalë. Policia e Divjakës nuk ka dalë ende me një reagim zyrtar lidhur me ngjarjen.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.