Monday, October 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dhunohet një femër në Graçanicë, arrestohet i dyshuari

Një femër është dhunuar nga një person tjetër në Graçanicë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës bëhet  e ditur se rasti ka ndodhur më datë 26.08.2023.

Tutje bëhet e ditur se lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Me datën 28.08.2023 viktima femër kosovare ka raportuar se është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar po ashtu sipas viktimës i dyshuari edhe e ka shantazhuar. Lidhur me rastin personi i dyshuar është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss