Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Di Maio: Ofrojmë mbështetje për Maqedoninë e Veriut, e ardhmja vetëm në BE

Romë, 17 Korrik – Kryediplomati italian Luigi di Maio përmes një postimi në Twitter ka përshëndetur votimin në Kuvend dhe ka ofruar mbëshetjen italiane në gjithë procesin.

E mirëpres ngrohtësisht votimin e sotëm të Kuvendit të Maqedonisë së Veriut që hap rrugën për fillimin e procesit të anëtarësimit në BE. E ardhmja e Maqedonisë së Veriut është në BE. Mund të mbështeteni në Italinë dhe të konsideroni mbështetjen e plotë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.