Sunday, December 4, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Digjet një lopë në Rahovec

Një lopë është djegur si pasojë e zjarrit që ka kapluar një shtallë me ushqimin e bagëtive.

Policia bënë të ditur se janë djegur edhe një sasi e konsiderueshme e ushqimit të bagëtive.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri një stallë me ushqim të bagëtive, ku si pasojë e zjarrit është djegur një sasi e konsiderueshme e ushqimit të kafshëve si dhe një kafshë shtëpiake (lopë). Njësit relevante kanë dal në vendin e ngjarjes.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.