Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Dimitrov: 75 për qind e qytetarëve të anketuar mendojnë se qeveria aktuale nuk meriton mandat tjetër (Video)

Shkup, 9 shkurt – Nikolla Dimitrov, ish-ministër dhe themelues i OJQ “Solucija”, ka folur në “Click Plus” në TV21 për rezultatet e anketës së fundit që tregon se 75% e të anketuarve mendojnë se kjo qeveri nuk e meriton një mandat të ri.

“Në hulumtim, të anketuarve u është shtruar pyetja nëse Qeveria e meriton një mandat të ri? Diku rreth 75% thonë jo”, tha Dimitrov, transmeton Zhurnal. “Dhe 65% nuk ​​besojnë se opozita aktuale do t’i zgjidhë problemet”, shtoi ai./Zhurnal

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss