Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Diona Fona dhe Andi Artani në lidhje? Këngëtarja zbulon të vërtetën

Diona Fona dhe Andi Artani janë përfolur shumë për një lidhje mes tyre.

E gjitha kjo nisi pasi Andi u bë pjesë e klipit të Dionës, derisa ai ishte pjesë e “Për’puthen”.

Së fundi këngëtarja ishte e ftuar në “Pardon My French”.

Këngëtarja ka sqaruar një herë mirë raportin e saj me ish konkurrentin e “Për’puthen 2”.

“Nuk është ashtu si duket. Krijuam miqësi të mirë. Nuk jam marrë shumë me lajmet, nuk merrem me thashetheme, me skandale”, tha ajo.

“Është shumë e lehtë të gjykosh vetëm prej karriges duke parë, po nuk është ashtu si duket.”, shtoi tutje ajo.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.