Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dita e ndeshjes: Ballkani është nikoqir i Lincoln Red Imps

Sot (e enjte) është në orar për t’u zhvilluar ndeshje e parë e raundit të tretë kualifikues në Ligën e Konferencës mes Ballkanit dhe Lincoln Red Imps nga Gjibraltari.

Pas kalimit me sukses të Larnes në raundin e dytë, kampioni i Kosovës do t’i vazhdojë garat në raundin e tretë kualifikues të Ligës së Konferencës.

Në këtë raund, Ballkani do të ndeshet me klubin Lincoln Red Imps nga Gjibraltari, në ndeshjen e parë që do të zhvillohet në Prishtinë.

https://www.facebook.com/fcballkani/posts/762538569212357?ref=embed_post

Takimi i sotëm është paraparë të fillojë nga ora 20:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ndeshja kthyese do të zhvillohet pas një jave apo më saktë më 17 gusht.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss