Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dizhon/ Arrestohet 40 vjeçari në 7 të mëngjesit

Shkup, 1 nëntor – Policia sot në orën 07:00 në rr. “Dizhonska” në Shkup, e ka privuar nga liria S.S.(40) nga Shkupi, për vuajtje të dënimit me burg.

Ai, sipas MPB-së, u dënua me pesë vjet e nëntë muaj burg për veprën penale “kontrabandë me emigrantë” dhe ishte në kërkim me urdhër qendror, për të vuajtur dënimin në burgun në Idrizovë tre vjet e nëntë muaj.

Personi do të dërgohet në institucionin për pjesën e mbetur të dënimit me burg

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss