Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dorëheqja e Milevskit, LSDM: Janë çështje të brendshme të PLD

Shkup, 17 Shtator – Ato janë çështje të brendshme të partnerit tanë të koalicionit PLD.

Marrëdhëniet me PLD-në dhe në koalicion janë në nivel të lartë.

Koalicioni i drejtuar nga LSDM-ja është i fokusuar në menaxhimin efikas të krizës energjetike dhe ekonomike si dhe në përkushtimin me punë në përfundimin e negociatave me BE-në, gjë që përfshin edhe ndryshimet e nevojshme kushtetuese, thonë nga LSDM-ja.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.