Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dorëhiqet edhe drejtori i NP “Parqe dhe Gjelbërime”, Angele Sotirovski

Shkup, 21 shtator – Drejtori i NP “Parqe dhe Gjelbërime” , Angele Sotirovski, i cili vjen nga Partia Socialiste, sot ka deponuar dorëheqjen e tij nga funksioni, informon Zhurnal.

Ai shprehet se ka patur nderin që për nëntë muaj të jetë në krye të kësaj ndërmarje.

Ai ka përmenduar të arriturat e tij si u.d drejtor i “NP Parqe dhe Gjelbërime” por gjithashtu shton se ambienti i ri në Qytetin e Shkupit nuk i lejon atij maksimalisht të fokusohet në menaxhimin e ndërmarjes./Zhurnal.mk

https://www.facebook.com/angele.sotirovski/posts/5847274051962546

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss