Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Drita e konfirmon, derbi me Gjilanin zhvillohet siç ishte planifikuar

Sot u raportua se fusha me bari sintetik ku do të zhvillohet derbi mes Dritës dhe Gjilanit është dëmtuar nga persona të panjohur.

Bëhet e ditur se lëndë djegëse ishte derdhur në fushë, gjë kjo që e pamundësonte zhvillimin e kësaj ndeshjeje, përcjell KosovaPress.

Media të shumta raportuan se zhvillimi i ndeshjes së sotme është në pikëpyetje, por përmes një komunikate zyrtare, Drita e ka konfirmuar se ndeshja do të zhvillohet siç ishte planifikuar.

Drita ka njoftuar se pjesa e dëmtuar e fushës do të riparohet falë ndihmës së FFK-së, e cila menjëherë ka dërguar një ekip për ta riparuar atë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.