Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“Dueti anglez” për Aouar – Leicester dhe Nottingham Forest interesohen për lojtarin

Leicester City dhe Nottingham Forest janë të interesuar për mesfushorin e Lyonit, Houssem Aouar.

Të dyja palët e kanë kontaktuar skuadrën franceze në lidhje me çmimin që i kanë vënë lojtarit.

“Dhelprat” po e shohin me prioritet nënshkrimin me mesfushorin, pasi konsiderojnë se mund ta humbin në fund të merkatos James Maddisonin.

Në anën tjetër, dy herë fituesit e Champions League duan të jenë sa më seriozë në garë për të qëndruar në elitën e futbollit anglez edhe pas këtij edicioni.

Mbetet të shihet se cila nga skuadrat do të dalë triumfuese në këtë garë, apo lojtari do të vendosë të qëndrojë të Lyoni.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.