Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Dy viktima në disa sulme të zinxhirit të njohur të dyqaneve në Kaliforni

Dy persona kanë humbur jetën, ndërsa tre janë plagosur në vjedhjen e gjashtë dyqaneve të zinxhirit amerikan “7-Eleven” (7-11) në Kaliforninë Jugore.

Autoritetet lokale kanë komunikuar se janë në kërkim të një sulmuesi. Sulmet janë kryer në periudhë prej rreth pesë orëve më 11 korrik (7-11), ditën kur brendi nacional e feston përvjetorin e tij.

Dje ishte 95 vjetori i brendit dhe dyqanet kanë ofruar pije falas. Vijon hetimi për sulmet në Ontario, Apland, Riversajd, Santa Ana, Brea dhe La Habra.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.