Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“E bëjë nxehtë si dielli”, Melinda merr vëmendje me pozat e reja

Melinda Ademi konsiderohet njëra ndër këngëtaret më e dashur për publikun shqiptar.

Ajo përtej muzikës komentohet edhe për postimet e saj në rrjete sociale.

E në paraqitjen e saj të radhës, Melinda ka marrë vëmendje me format e saj trupore.

Ajo ka ndarë për fansat e saj në ‘Instagram’ disa fotografi ku dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe me ngjyrë të verdhë, Melinda përshtati dukjen me dorëza dhe këpucë me taka.

Këngëtarja nuk hezitoi t’i shfaqte këmbët e saj joshëse.

“E bëjë nxehtë si dielli”, ka shkruar Melinda në mbishkrimin e imazheve, teksa pranoj komente të shumta nga ana e ndjekësve që ishin kryesisht pozitive.

Projekti i fundit i Melindës është “All night” dhe u pëlqye shumë nga publiku.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.