Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

E bënë për spital një person – arrestohen tre të dyshuarit në Podujevë

Një vrasje në tentativë raportohet se ka ndodhur të enjten mbrëma në Podujevë.

Policia bën të ditur se një person ka raportuar se është sulmuar nga tre të dyshuar, të cilët më pas janë arrestuar.

Viktima për shkak të lëndimeve trupore që ka pësuar, është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

“Podujevë 21.07.2022.22:00. Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se ishte sulmuar nga tre të dyshuar meshkuj kosovarë”.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Lidhur me rastin të dyshuarit janë arrestuar”, thuhet në raportin e policisë.

Pas intervistimit, të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.