Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

E fundit: James Rodriguez transferohet në Olympiacos

James Rodriguez po transferohet te ekipi grek, Olympiacos. Këtë e ka konfirmaur sot gazetari i njohur italia, Fabrizio Romano, informon Zhurnal.

Ylli kolumbian do të fluturojë për në Greqi sot për të kaluar testet mjekësore si lojtar i ri i Olimpiakosit.

James nëse kalon të gjitha testet, do t’i bashkohet ish shokut të skuadrës në Real Madrid, Marcelo. Në Greqi merkato mbyllet nesër dhe duan që Rodriguez të jetë goditja e tyre e fundit për këtë sezon./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.