Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

E pazakontë në Kuvendin e Shqipërisë, deputeti i PS-së voton edhe për kolegun

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në Kuvendin e Shqipërisë.

Në pamjet e publikuara në disa media, shihet deputeti i Partisë Socialiste, Baftjar Zeqaj duket votuar gjatë seancës plenare edhe për kolegun e tij.

Siç shihet në këto pamje, në momentin kur është hapur votimi, Zeqaj ka votuar elektronikisht për vete dhe për njërin nga kolegët e tij.

Nëse veprimi i deputetit konfirmohet, përbën një shkelje të rëndë të rregullores së Kuvendit.

https://fb.watch/iryTeCtbyQ/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss