Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

E rëndë në Dhërmi/ Ndërron jetë turisti anglez që ra nga hoteli

Ka ndërruar jetë rrugës për në spital turisti që u rrëzua nga kati i tretë i hotelit në Dhërmi.

Nga informacionet paraprake dyshohet se shtetasi anglez, 21-vjeç ka qenë në gjendje të dehur.

    Dhërmi/Informacion shtesë

    Në vijim të informacionit paraprak të dhënë me parë, ku shtetasi anglez Z. C., ka rënë nga kati i tretë i një hoteli, njoftojmë se rrugës për në Spitalin e Vlorës ky shtetas ka ndërruar jetë.

    Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.