Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Edhe Di Maria si Messi

Edhe Di Maria si Messi, sulmuesi anësor do të vazhdoj të luajë për Argjentinën!

Jo vetëm Lionel Messi, por edhe Angle Di Maria do të vazhdojë të veshë fanellën e Argjentinës pas triumfit të Kupës së Botës 2022.

Këtë e ka bërë të ditur “TycSports”, e cila del pabalancuar duke theksuar se “Fideo” do të ishte gati për të luajtur miqësoret e radhës të kombëtares dhe në ndeshjet e para kualifikuese të Botërorit 2026.

closevolume_off
Nuk mund të përjashtohej as prania e tij në Kupën e Amerikës 2024.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss