Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Edhe pse jashtë shtëpisë – Luizit dhe Kiarës i dërgohet një dron në Big Brother VIP Albania 3

Luiz Ejlli ka qenë një nga personazhet që mori gjithë vëmendjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Ai u shndërrua në një fenomen, i cili po vazhdon akoma të jetë në fokus.

Në këtë ditë (1 shkurt), Luizi dhe Kiara Tito kanë bërë një vit që nga dasma që iu organizua në Big dhe nga puthja e parë që dhanë.

Foto: Screenshot/Instagram

Ky moment u shënua nga të gjithë shqiptarët, duke qenë se të dy u bënë shumë të dashur nga publiku.

E pikërisht mëngjesin e ditës së sotme (e enjte), erdhi një dron në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

https://www.instagram.com/reel/C2zdDFDthYd/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss