Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Elinel dhe Muma vijnë me këngën e re “A je mirë”

Elinel dhe Muma janë bërë bashkë për një tjetër projekt të ri muzikor.

“A je mirë” mban titullin kënga e tyre e re, e cila u publikua ditën e sotme (e enjte).

Teksti është shkruar nga vet artistët me producim nga Donat Prelvukaj (Cricket).

Foto: Screenshot/YouTube

Për ‘beat’-in po ashtu u përkujdes Cricket Music dhe Marko me video nga Arlind Gashi e Elisah Voli.

Bashkëpunimi i tyre tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin e Elinelit.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky projekt vjen me një interpretim të ndjerë nga të dy këngëtarët, duke qenë se shquhen për vokalin e veçantë.

Ata pëlqehen tejet shumë nga publiku dhe numërojnë fansa gjithandej trojeve shqiptare. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss