Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Elvana Gjata bashkë me fansat i këndojnë këngën e ditëlindjes babait të saj nga festivali ‘Sunny Hill”

Elvana Gjata, njëra nga artistët më të dashura për publikun shqiptar është aktive me koncerte e mbrëmje muzikore.
Mbrëmë, Elvana këndoi në festivalin ‘Sunny Hill’ ku dhe elektrizoi publikun me përformancen e saj.

Shkak i angazhimeve profesionale artistja nuk mundi të ishte pranë babait të saj në festën e ditëlindjes për ta uruar.

Mirëpo, nëpërmjet një videoje në ajo bashkë me gjithë të pranishmit ia kënduan këngën e ditëlindjes.

https://www.instagram.com/reel/Cg2qipQAMeO/?utm_source=ig_embed&ig_rid=bb23cf52-adfa-4955-822a-70c692f77f81

“Gëzuar ditëlindjen Babi !Je me i shtrenjti im!”, shkroi ajo krahas videos që ndau në ‘Instagram’.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.